KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Human Resources Albania Human Resources Albania
 
Titulli: Agjent Telekomunikacioni
Kategoria e punės: Telekomunikacion [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Telekomunikacion  ]
Referenca e Punės: AGJENT TELEKOMUNIKACIONI
Pėrshkrimi:
Flisni SPANJISHT apo ITALISHT ???

NXITONI TE BEHENI PJESE E KOMPANISE ME TE MADHE TE TELEMARKETINGUT.

KUSHTET QE OFROJME :
📃 Kontrata te rregullta sipas legjislacionit .
💵 Rroga mujore 500-550 €
💰Bonuse Extra dhe me te lartat ne treg .
🏡Fundjava dhe festat pushim .
📊 Trajnime falas
🚑Sherbime mjekesore falas.

Na shkruani ne Whats’app nė numrin : +355 694476198

Adresa:Qender,Tirane
Shkathtėsitė: I shkathet ne gjuhen qe zoteron !
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
  • Gjermanisht-Mirė
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė
Paga: 500 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirane, Shqipėri
Adresa: Qender,Tirane
Kodi postar: 1001
Data e shpalljes: 28/03/2022 / Shikuar gjithsejt 1007 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Human Resources Albania
Kontakt emri: Klinton Recruit
Kontakt email: klinton.recruit@hresource.org
Adresa: Qender,Tirane ,Tiranė 1001 - Shqipėri
Kontakt tel.: 0694476198
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.