KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Titulli: Agjente e Shitjes
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
Prezantimi i shėrbimeve tė APR-sė , kėrkimi i agjenteve tė rinjė, si dhe kerkimi dhe kontraktimi i abonuesve te rinjė.
Shkathtėsitė: Shitje
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Rr. Nėna Terezė Nr.171 , Fushė Kosovė
Kodi postar: 12000
Data e shpalljes: 15/10/2018 / Shikuar gjithsejt 452 herė
 
Kontakt informatat
Kontakt email: info@apr-ks.com
Kontakt tel.: 049888194
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.