KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: BUNA TRAVEL BUNA TRAVEL
 
Titulli: AGJENTE
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Referenca e Punės: AGJENSION TURISTIK
Pėrshkrimi:
1 vend i lire pune


Agjension


Kriteret e punes :


1. Shkollim Universitar

2.Perparsi agjentet me amadeus

3.Njohja e gjuhes angleze ne te folur dhe te shkruar

4.Aviobileta dhe Aranzhmane

5.NJohuri te larta kompjuterike

6.Pervoje pune ne kete profesion


Orari Punes : Qdo dite pune nga ora 08:00 deri ne oren 17:00 si dhe te shtunen nga ora 09:00 deri ne oren 16:00
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Tring Smajli
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 15/03/2018 / Shikuar gjithsejt 819 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: BUNA TRAVEL
Kontakt emri: BUNA
Kontakt email: info@buna-travel.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.