KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Gota Group Gota Group
 
Titulli: AMBULLATIV/ E
Kategoria e punės: Shitblerje [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitblerje  ]
Referenca e Punės: ambulativ/e ne teritorin e Kosoves
Pėrshkrimi:
Ammbulativ/ e ne teritorin e Kosoves dhe me gjere, te kete lejen e vozitjes dhe te tjerat gjate intervistes .
Shkathtėsitė: Te jete oratore , shkolla e mesme e preferuaretj.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prizren, Kosovė
Adresa: Prizren
Kodi postar: 200000
Data e shpalljes: 19/06/2018 / Shikuar gjithsejt 902 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Gota Group
Kontakt emri: Vllaznim Gota
Kontakt email: v_gota@hotmail.com
Adresa: Prizren ,Prizren 200000 - Kosovė
Kontakt tel.: 44456840
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.