KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Coincasa Coincasa
 
Titulli: Asistent/i e shitjes
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
Coincasa shpall konkurs pėr poziten :

* Asistent/i e shitjes *

Kriteret:

* Diploma e shkollės sė mesme

* Aftėsi tė shkėlqyera komunikimi

* Njohės I gjuhės Angleze

* Te jet I aft tė punoj nėn presion dhe me orar fleksibil

Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 220 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Albi mall / Veternik / 10000 Prishtinė.
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 05/09/2017 / Shikuar gjithsejt 539 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Coincasa
Kontakt email: ilire.perjuci@vesta-ks.com
Kontakt udhėzimet: Tė gjithė tė interesuarit mund ti dėrgojn cv-t ne emailin Ilire.perjuci@vesta-ks.com (Nė CV DUHET NJė FOTOGRAFI E KANDIDATIT.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.