KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Dentalux Dentalux
 
Titulli: Asistente Stomatologjike
Kategoria e punės: Shėrbime Shėndetsore [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime Shėndetsore  ]
Pėrshkrimi:
Klinika Dentare ‘’Dentalux’’ shpall konkurs per nje Asistente Stomatologjike
Kerkohet:
Te kete liqencen e punes si assistente/teknike Stomatologjike
· Pervoje pune ne fushen adekuate
· Aftesi te mira komunikimi me klientė
· Preferohet njohja e gjuhes angleze
Te interesuarat te dergojne CV-te e tyre (te bashkangjitur me foto) ne email-in dentalcenterpr@gmail.com, si dhe te kontaktojne ne numrat: 044/984-486, 049/344-720
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rruga B, Prishtine.
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 20/12/2018 / Shikuar gjithsejt 360 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Dentalux
Kontakt emri: Lulzim Kallaba
Kontakt email: kd.dentalux@gmail.com
Adresa: Rruga B, Prishtine. ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044984486
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.