KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ARMAKOS ARMAKOS
 
Titulli: ASISTŹNTŹ ŹKZŹKTIVŹ
Kategoria e punės: Menaxhment [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Menaxhment  ]
Referenca e Punės: ARMAKOS - 01/2018-05
Pėrshkrimi:
Menaxhimi i Depos;
Menaxhimi i Inventarit dheri/ freskimi i regjistrit te inventarit
Puna me pale
Baza e te dhenave te klientve;
Percjellja e tenderve dhe pergatitja e tyre;
Menaxhimi i Arkes
Shkathtėsitė: Komunikativ;
Perdorues i MS Office(ord; Źxel; Powwer; point; Access)

Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 3
Lokacioni i punės: prishtine, Kosovė
Adresa: Rr.Ferid Curri, p.n.
Arberi / ish Dragodan; Rruga per Mini Maxi
Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 23/05/2018 / Shikuar gjithsejt 599 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ARMAKOS
Kontakt udhėzimet: armakos2011@gmail.com
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.