KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Symvaro GmbH Symvaro GmbH
 
Titulli: Backend developer
Kategoria e punės: IT/Zhvillues softuerėsh [ Tė gjitha punėt nė kategorinė IT/Zhvillues softuerėsh  ]
Referenca e Punės: Backend developer
Pėrshkrimi:
Backend technologies are your passion? You appreciate an open and dynamic working environment? Then apply and become part of a dedicated team!

Your background
* Sound knowledge in Web and Backend technologies
* Sound Database knowledge
* Experience with PHP, MySQL and RESTful services
* You are not afraid of algorithms and complex systems

Your tasks
* Implementation and development of new Web interfaces
* Evaluation and introduction of innovative Frontend technologies
* Usability optimizations of our products

Benefits
* Flexible working hours
* Great salary
Shkathtėsitė: Your background
* Sound knowledge in Web and Backend technologies
* Sound Database knowledge
* Experience with PHP, MySQL and RESTful services
* You are not afraid of algorithms and complex systems
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 2
Lokacioni i punės: Tirane, Shqipėri
Adresa: Tirane, Albania
Beneficionet dhe informatat e tjera: Benefits
* Flexible working hours
* Great salary
Data e shpalljes: 25/05/2018 / Shikuar gjithsejt 387 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Symvaro GmbH
Kontakt email: deivi.taka@symvaro.com
Adresa: Tirane, Albania ,Tirane - Shqipėri
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.