KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: OctoBit OctoBit
 
Titulli: Backend Web Developer
Kategoria e punės: IT/Zhvillues softuerėsh [ Tė gjitha punėt nė kategorinė IT/Zhvillues softuerėsh  ]
Pėrshkrimi:
Backend Experience

Most of our projects are Symfony based with some newer projects using NodeJS. So NodeJS developer are also relevant. „Free“ PHP module programming is a nice-to-have

Expert knowledge in PHP and/or JS/NodeJS
Object-oriented PHP development
Symfony framework experience
Bash experience
Git experience
understanding of agile software development methods.
Bonus: microservice architecture
Further development, optimization and maintenance of existing websites, modules etc.
Collaboration with project managers and designers
Independent and responsible way of working
Team spirit, endurance and flexibility
Innovation readiness regarding new software solutions
High precision

You will be able to work for the world's largest industries and affirm your career at a global level where you will also be able to show your skills and willingness to work directly with the largest experts in Germany.

Contact: octobitks@gmail.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa:
Data e shpalljes: 16/10/2018 / Shikuar gjithsejt 2478 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: OctoBit
Kontakt email: octobitks@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.