KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Titulli: Blogere
Kategoria e punės: Internet Shėrbime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Internet Shėrbime  ]
Pėrshkrimi:
Sooster.it: Kompania jonė italiane kėrkon njė staf nė Shqipėri me njė gramatikė tė pėrsosur italiane pėr krijimin e artikujve pėr web, puna ėshtė me tė vėrtetė e lehtė dhe ne do t'ju udhėheqim nė ēdo hap, aktualisht ka 25 vende nė dispozicion, kontrata pėr ēdo artikull duhet tė ketė sė paku 800 fjalė, ēmimi pėr secilin ėshtė2 € dhe pagesat bėhen derisa tė jetė arritur sė paku shuma 50 €, nė hapin e dytė ne do tė dėrgojmė artikuj tė tjerė dhe kėrkesa pėr ndėrhyrje nė internet nė mėnyrė qė tė merrni vazhdimisht punė .
Na kontaktoni tani: (email: gmasrls1@gmail.com)
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Shqipėri
Adresa: Rr."Mahmut Allushi"
Data e shpalljes: 05/01/2018 / Shikuar gjithsejt 748 herė
 
Kontakt informatat
Adresa: Rr."Mahmut Allushi" ,Tirane - Shqipėri
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.