KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Titulli: Bravandreqes
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: ZR_18_JOB
Pėrshkrimi:
Pėrshkrimi i Punės:
•        Montimi dhe c’montimi I bravave;
•        Ngjitja e elementeve;
•        Integrimi nė ekip;
•        Pėrvoja paraprake nė kėtė fushė;
•        Aftėsi saldimi (teknikat MAG dhe TIG);
•        Tė jetė i pastėr penalisht;
•        Asiston ekipen ne rast nevoje;
•        Njohuri ne fusha tjera – perparesi;

Gjuhėt e kėrkuara:
•        Shqip-Shumė mire
•        Anglisht-avantazh

Lloji i punėsimit:
Me orar tė plotė

Lokacioni i punės:
Prishtine, Zona Industriale, Kosove
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtina, Kosovė
Adresa: Semitronix Tower, 6th Floor, 10000 Prishtina, Kosovo
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 14/05/2019 / Shikuar gjithsejt 846 herė
 
Kontakt informatat
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.