KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: Call Agent pėr Kujdes ndaj Klientit
Kategoria e punės: Kėshillim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Kėshillim  ]
Pėrshkrimi:
Kualifikimet:

- Tė njoh mirė gjuhėn Gjermane nė tė shkruar dhe nė tė folur
- Tė ketė afinitet pėr sigurimin e cilėsisė nė tė folur dhe nė tė shkruar nė gjuhėn gjermane
- Aftėsi tė mira komunikuese
- Aftėsi pėr punė ekipore
- Entuziast pėr tė punuar me klient

Shkathtėsitė: - Aftėsi tė mira komunikuese
- Empati
- Fleksibilitet dhe gatishmėri pėr pėrgjegjėsi tė reja
- Gatishmėri pėr tu zhvilluar dhe ngritur nė karrierė
- Dėshirė dhe gatishmėri pėr trajnime brenda dhe jashtė vendit
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė, Student
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtina, Kosovė
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr.104
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Ēfarė ofrojmė?

- Stabilitet kontraktual nė respektim tė plotė tė ligjit tė punės
- Pagė tė lartė dhe tė rregullt
- Zhvillim i stafit nėpėrmjet trajnimeve brenda dhe jashtė vendit
- Sigurim shėndetėsor
- Ambient modern dhe tė sigurt tė punės
- Shujtė ditore, kafe, ēaj dhe ujė pa kufi

Mėnyra e aplikimit:

Dėrgoni CV-nė, letrėn motivuese, diplomėn dhe ēfarėdo ēertifikate tjetėr relevante nė: hr@evrotarget.com

Titulli i email-it tuaj duhet tė pėrmbajė emrin e pozitės “Call Agent"

Ose pėrmes linkut nė vijim: https://www.evrotarget.com/jobs/kujdes-ndaj-klientit-se ktori-i-energjise/

Data e shpalljes: 17/07/2019 / Shikuar gjithsejt 285 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt emri: Hamdi Malushaj
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 20 30 48
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.