KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: txuperts@gmail.com txuperts@gmail.com
 
Titulli: Call Agent Suedisht
Kategoria e punės: IT/Zhvillues softuerėsh [ Tė gjitha punėt nė kategorinė IT/Zhvillues softuerėsh  ]
Pėrshkrimi:
TxUper Technical Support shpall konkurs per "IT Support" qė njohin gjuhen Suedeze.

TxUper Technical Support eshte kompani e specializuar ne fushen e teknologjise se informacionit, e cila ofron nje ambient cilėsor pune.

Ne kėrkojmė kandidatė qė:

✖️Njohin gjuhėn suedeze shumė mirė.

✖️Tė kenė aftėsi tė mira komunikimi.

✖️Tė jenė tė motivuar pėr punė.

TxUper Technical Support kandidatėve tė zgjedhur ju ofron:

✖️Trajnime profesionale.

✖️Punė me kontratė tė rregullt.

✖️Punė me klientė ekzistues

✖️Rroga fikse.

Nėse keni ambicie pėr zhvillim personal nė karrierė bashkohu ekipit TxUper Technical Support.

TEL: +38349180793

EMAIL: txuperts@gmail.com

Adresa: Prishtine, Rruga Muharrem Fejza.

Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Prishtine, Rruga Muharrem Fejza.
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 09/10/2020 / Shikuar gjithsejt 372 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: txuperts@gmail.com
Kontakt email: txuperts@gmail.com
Adresa: Prishtine, Rruga Muharrem Fejza. ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: +38349180793
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.