KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Swiss Direct Group Swiss Direct Group
 
Titulli: Call Agent
Kategoria e punės: Menaxhment [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Menaxhment  ]
Pėrshkrimi:
Kompania Swiss Direct Group me seli ne Prishtine, kerkon njohes te mire te gjuhes Gjermane dhe Italiane per poziten e Agjentit te Telemarketingut.Orari flexibil....5 ore pune ne dite.
Ofrojme kushte te mira te punes ne te gjiths sferat, ndersa te interesuarit preferojme qe te lajmerohen qdo dite nga ora 09:00 deri ne oren 20:00, apo ne adresen: Rruga Eqrem Qabej, lokalet e Lesna, kati II nr.135, Prishtine.
Shkathtėsitė: Aftesi te mira komunikuese.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Me kontratė, Student
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr.Eqrem Qabej, lokalet e `Lesna`, kati II, Nr.135. 10000 Prishtine, Kosove.
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Perveq pages baze, kompania ofron edhe shume bonuse te tjera te cilat i`u ofrohen punetoreve.
Data e shpalljes: 07/05/2018 / Shikuar gjithsejt 852 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Swiss Direct Group
Kontakt emri: Alfred Ismajli
Kontakt tel.: 043 966 618
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.