KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT) Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT)
 
Titulli: Carpenter
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
We are looking for Carpenters to join our team in Malta, MT!

Responsibility:

Construct, install and repair building frameworks and structures made from wood and other materials.

Duties:

− Follow blueprints and building plans to meet the needs of clients.
− Install structures and fixtures, such as windows and molding.
− Measure, cut or shape wood, plastic and other materials.
− Construct frameworks, including walls, floors, steps.
− Help erect, level and install building framework with the aid of rigging hardware and cranes.
− Inspect and replace damaged framework or other structures and fixtures.

Requirements:

− Proven experience as carpenter (mandatory). Minimum: 2 years.
Shkathtėsitė: − Hands-on experience in working with carpentry materials.
− Excellent understanding of carpentry techniques and methods of installation and construction.
− Proficient in using electrical and manual equipment and measurement tools (powered saws, hammers, rulers etc.).
− Good knowledge of English.
− Ability to read technical documents and drawings.
− Willingness to follow safety guidelines at all times.
− Good physical condition and endurance.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 5
Lokacioni i punės: Malta, MT, Shqipėri
Adresa: 4, Ix-Xatt Ta'Xbiex, Ta'Biex (Malta, MT)
Kodi postar: XBX1025
Beneficionet dhe informatat e tjera: Our company will bear the visa approval and all the arrangements related to the relocation of the candidate into Malta (MT).
Data e shpalljes: 10/07/2019 / Shikuar gjithsejt 39 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT)
Kontakt email: info@boatmaintenance.com.mt
Adresa: 4, Ix-Xatt Ta'Xbiex, Ta'Biex (Malta, MT)
Kontakt tel.: 00356 2099 5450
Kontakt udhėzimet: The interested applicants must send their CV to: info@boatmaintenance.com.mt
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.