KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Trading BV Trading BV
 
Titulli: Chat Moderatoren gesucht
Kategoria e punės: Internet Shėrbime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Internet Shėrbime  ]
Pėrshkrimi:
Wir suchen für einen 1zu1 Chat mit eigenen Profilen noch Mitarbeiter . Wir zahlen 10 Cent pro in.
Der Chat geht in Deutsch und Englisch. aber wir suchen am besten deutschsprachige Moderatoren.
bitte bei skype melden
ag.stein@web.de

Ne jemi ende nė kėrkim tė punonjėsve pėr njė bisedė 1 me 1 me profilet tona. Ne paguajmė 10 cent pėr in.
Biseda ėshtė nė gjermanisht dhe anglisht. por mė sė miri po kėrkojmė moderatorė gjermanishtfolės.
ju lutem kontaktoni skype
ag.stein@web.de
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Mirė
  • Gjermanisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Limburstr 4
Kodi postar: 30519
Data e shpalljes: 07/11/2021 / Shikuar gjithsejt 83 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Trading BV
Kontakt emri: michael Luca
Kontakt email: trading20@web.de
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.