KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Fresh Design Fresh Design
 
Titulli: DIZAJNER GRAFIK
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Pėrshkrimi:
Pershkrimi i punes
Dizajner Grafik

Detyrat
Dizajnimi i reklamave, broshurave, posterave, ekspozitave, logove..etj
Zhvillimi i ideve dhe koncepteve kreative dhe gjetja e zgjidhjeve te pėrshtatshme pėr tė pėrmbushur kėrkesat e brendshme tė kompanisė dhe kėrkesat e klientėve.
Tė menduarit kreativ pėr tė prodhuar ide dhe koncepte tė reja.
Demostrimi i aftėsive ilustruese me skica tė pėraferta.
Ndjekja e teknologjive tė reja, vecanerisht programet pėr dizenjim dhe animim si: Illustrator, Photoshop. Corel Draw..etj
Tė pėrmbushė detyra shtesė si printimi, fotografimi, stilimi, ilustrimi..

Kualifikimet
Diplomė pėr Dizajn Grafik, Arte Figurative (e preferueshme, jo domosdoshmėrishtė)
Experiencė profesionale jo mė pak se 1 vjet

Tjera
Personat e interesuar tė aplikojnė nė adresėn e emailit:freshdesignpz@gmail.com
Mos harroni tė cekni se pėr cilėn pozitė aplikoni!
Tė gjithė tė interesuarit tė pėr mė shumė informata tė kontaktojnė nė:
Tel: 045 244 942 -
Lokacion(et) e punes
Prizren
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Prizren, Kosovė
Adresa: Nijazi Alishani 106 -Prizren
Kodi postar: 20000
Data e shpalljes: 24/10/2018 / Shikuar gjithsejt 379 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Fresh Design
Kontakt emri: +38345244942
Kontakt email: freshdesignpz@gmail.com
Kontakt udhėzimet: cv
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.