KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Global Work & Training Agency Global Work & Training Agency
 
Titulli: Edukatore nė Amerikė!
Kategoria e punės: Edukim/Trajnim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Edukim/Trajnim  ]
Pėrshkrimi:
APLIKO DHE PUNO SI EDUKATORE NĖ AMERIKĖ.
Njė nga programet qe i ofron Global Work & Training Agency eshte programi Au Pair.

Programi Au Pair ėshtė njė program shkėmbimi arsimor dhe kulturor i projektuar pėr tu dhėnė shtetasve tė huaj njė mundėsi tė madhe pėr tė jetuar me njė familje pritėse amerikane dhe tė marrin pjesė drejtpėrdrejt nė jetėn e tyre nė shtėpi dhe shoqėri.
Shkathtėsitė: Pėr tu konsideruar pėr programin Au Pair USA, kandidatet duhet tė plotėsojnė kėrkesat e pėrcaktuara nga Departamenti Amerikan i Shtetit :
- Tė jetė nė mes moshės 18 dhe 26 ;
- Tė jetė e aftė nė anglishten e folur;
- Tė jenė tė diplomuar nė shkollat e mesme, ose Bachellor
- Tė kete experience dhe pasion pėr kujdesin e fėmijėve;
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė, Student, Praktikė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: SHBA
Adresa: Sheshi "Zahir Pajaziti", mbi lokalin "Matisse", H-58, kati IV, Nr.10.
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Benefitet
- Fito page vjetore prej mbi $10,000 + per nje vite;
- Perfito Diplome arsimore (trajnime $500 deri $1 ,000)
- Pushime ne Amerikė (all inclusive);
- Mundesi vazhdimi per 12 muaj te tjere;
Data e shpalljes: 29/11/2018 / Shikuar gjithsejt 238 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Global Work & Training Agency
Kontakt email: info@globalagency-ks.com
Adresa: Sheshi "Zahir Pajaziti", mbi lokalin "Matisse", H-58, kati IV, Nr.10. ,PRISHTINE 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: +38349238047
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.