KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Green Education Green Education
 
Titulli: Edukatore
Kategoria e punės: Edukim/Trajnim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Edukim/Trajnim  ]
Pėrshkrimi:
Green Education Albania (GEA) ėshtė njė shoqėri e themeluar nė vitin 2014 qė ushtron veprimtarinė e saj nė fushėn e edukimit dhe operon prej vitesh me kopshtin “Bletėzat”, si njė institucion i sukseshėm nė arsimin parashkollor.

Nė kuadėr tė zgjerimit tė aktivitetit, kėrkon tė punėsojė edukatore me arsim pėrkatės parashkollorė/cikli i ulėt.
Tė ketė dėshirė tė punojė me fėmijėt, pozitive dhe e komunikueshme.

Kushte shumė tė mira pune dhe paga konkuruese.

Tė interesuarit tė dėrgojnė aplikimin e tyre nė hr@gea.edu.al
Adresa: Rruga Barrikadave, Banesa nr.55 (Vila Ali Mehmeti)
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirane, Shqipėri
Adresa: Rr. Barrikadave, Banesa nr. 55. Vila Ali Mehmeti
Tiranė Shqipėri
Kodi postar: 1057
Data e shpalljes: 29/08/2018 / Shikuar gjithsejt 286 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Green Education
Kontakt emri: Luiza Meta
Kontakt email: hr@gea.edu.al
Adresa: Rr. Barrikadave, Banesa nr. 55. Vila Ali Mehmeti Tiranė Shqipėri ,Tiranė 1057 - Shqipėri
Kontakt tel.: 042256566
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.