KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Ekonomiste
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Pėrshkrimi:
Kompania “‘Work Italy’’ nė emėr tė njė Kompanie tė Rėndėsishme Italiane, kėrkon tė punėsoj menjėhėrė punonjės tė profilizuar si mė poshtė:

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vleresimi sipas njė skeme motivimi nė reference tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politike sociale e grupit tonė.

Shpall pozicion vakant pune Ekonomist/e & Nenpunes/e zyre me orar tė plotė.
Shkathtėsitė: KUALIFIKIMET DHE AFTESITE E KERKUARA:


Duhet te zoteroje ne menyre te persosur gjuhen Italiane ne te e folur dhe ne te shkruar, preferohet njohuri te pergjithshme ne gjuhen Angleze.
Tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e Ekonomisė nė degėn Financė & Administrim Bisnesi etj. Preferohet tė ketė kryer dhe studimet Master.
Preferohet te kete experience ne pune te ngjashme.
Te ketė aftesi te mira komunikimi dhe te punoj ne grup.
Te kete formim ekonomik.
Puna do tė zhvillohet nė zyrat e kompanisė nė Durrės, garantojmė seriozitet maksimal nga kompania jonė, kontratė sipas rregullave tė Republikės sė Shqipėrisė, pagė superiore dhe rritje nė karrierė, Sigurime shtesė dhe Shėrbime shėndetėsore.
Aplikimet pranohen vetėm nė adresėn e emailit tė shėnuar mė poshtė: job@work-italy.com.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Durres, Shqipėri
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 09/12/2021 / Shikuar gjithsejt 408 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355696035666
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.