KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Rina Beauty Prishtine Rina Beauty Prishtine
 
Titulli: Estetiste
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Referenca e Punės: Estetiste
Pėrshkrimi:
Rina Beauty Prishtine kerkon dy estetiste:
Nje estetiste per depilim dhe
Nje estetiste per rregullimin e thonjeve.
Estetistet te kene se paku 1 vit pervoje pune, te jene te interesuara per te mesuar sherbime te reja.
Mosha 18-35.
Te interesuarat te lajmerohen ne +38345579888.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Rruga B mbrapa maxi 24h Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 12/06/2019 / Shikuar gjithsejt 685 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Rina Beauty Prishtine
Kontakt emri: Rina
Kontakt tel.: 045579888
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.