KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Head Hunter Albania Head Hunter Albania
 
Titulli: Fitoni nje super mundesi punesimi !!
Kategoria e punės: Telekomunikacion [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Telekomunikacion  ]
Pėrshkrimi:
Hapesira te reja punesimi si ;
Agjent Telefonik ne gjuhet ;
- GJERMANISHT,
- ITALISHT,
- SPANJISHT ,
Ju ofrojme;
-Page baze duke filluar nga 500-550€
-Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg,
-Kontrate te rregullt pune,
- Orar full-time,
- Rritje profesionale,
- Fundjave te lirė,
Dergoni cv tuaj ne ; [Email hidden]
Kontakt/what'app ; +355 69 44 75 691
Shkathtėsitė: agjent shitjesh
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirane , Shqipėri
Adresa: Rr. Kristo Luarasi, prane liqenit artficial,tirane
Kodi postar: 1001
Data e shpalljes: 18/01/2021 / Shikuar gjithsejt 772 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Head Hunter Albania
Kontakt emri: Eneda
Kontakt email: eneda.recruit@hresource.org
Adresa: Rr. Kristo Luarasi, prane liqenit artficial,tirane ,Tirane 1001 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355694475691
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.