KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Lajm Lajm
 
Titulli: Gazetar praktikant
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: Gazetar praktikant
Pėrshkrimi:
Kandidatėt e interesuar duhet tė kenė pėrvojė pune nė media, tė kenė tė kryer studimet pėr gazetari ose ndonjė fakultet tjetėr tė shkencave shoqėrore. Krahas kėtyre kushteve tė interesuarit duhet tė njohin problemet nė sektorin e politikės, shėndetėsisė dhe ekonomisė.

Aplikimi bėhet pėrmes postės elektronike nė e-mail adresėn lajmgazeta@gmail.com .
Tel: 044 215 791

Afati pėr aplikim zgjatė deri mė 25 Prill 2018.

Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Praktikė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Ulpianė D-9/I Nr.7

Prishtinė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 15/04/2018 / Shikuar gjithsejt 401 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Lajm
Kontakt email: lajmgazeta@gmail.com
Adresa: Ulpianė D-9/I Nr.7 Prishtinė ,Prishtinė 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: +38344215791
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.