KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: HR Officer
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Pėrshkrimi:
Pėrmbledhja e detyrave tė punės

Zbaton politikat e brendshme duke u fokusuar nė arritjen eplanit tė rekrutimit, administrimin e beneficioneve dhe tė drejtave qė rrjedhinnga legjislacioni nė fuqi, administrimin dhe mirėmbajtjen e dokumentacionin dhetė dhėnat relevante para, gjatė dhe pas punėsimit, procesin e largimitrespektivisht ndėrprerjen e marrėdhėnies sė punės, administrimin e Vlerėsimittė Performancės dhe organizimin e trajnimeve etj.


Detyrat dhe pėrgjegjėsitėkryesore:

- Zbaton planin dhe procesin e rekrutimit dhe pėrzgjedhjessė kandidatėve pėr punėsim duke siguruar respektimin e plotė tė procedurave tėbrendshme tė rekrutimit;

- Hulumton kanale tė ndryshme tė rekrutimit nėmėnyrė tė vazhdueshme me qėllim plotėsimin e nevojave sipas planit zhvillimor;

- Administron procesin e aplikimeve tė kandidatėve,pėrpilimin dhe publikimin e konkurseve tė punės, analizimin e dokumentacionitpėrkatės, procesin e pėrzgjedhjes duke pėrfshirė testimin, intervistimin dherekomandimin final pėr punėsim;

- Administron dhe mirėmban dokumentacionin dhe tė dhėnatrelevante tė punėsimit respektivisht dosjet fizike dhe elektronike tėpunonjėsve duke respektuar konfidencalitetin e secilit punonjės;

- Ofron kėshilla, informata dhe udhėzime pėr tė punėsuaritlidhur me ēėshtjet e tė drejtave, beneficioneve dhe pėrgjegjėsive dukerespektuar kontratėn e punės dhe legjislacionit nė fuqi;

- Zbatonpolitikat dhe procedurat e Burimeve Njerėzore duke respektuar afatet kohoreduke pėrfshirėadministrimin e procesit tė Vlerėsimit tė Performancės, organizimin e trajnimeveetj;

- Adreson problematikat estafit, shėrben si ndėrmjetėsues nė raste konflikti dhe procedon masatdisiplinore tė stafit hartimin e tyre dhe arkivimin nė dosjet e personelit;

- Zbaton procedurėn elargimit respektivisht ndėrprerjen e marrėdhėnies sė

punės sė punonjėsve dukerespektuar kontratėn e punės dhe legjislacionin

nė fuqi;


Kualifikimet

- DiplomėUniversitare relevante (Administrim Biznesi, Menaxhment, Ekonomi), Master nėBurime Njerėzore dhe trajnime tjera relevante pėrbėjnė avantazh;

- Pėrvoja siAsistent i Burimeve Njerėzore dhe/ose Junior i Burimeve Njerėzore pėrbėjnėavantazh;

- Njohuri tėLigjit tė Punės dhe ligjeve tjera relevante;

- Shkathtėsitė shkėlqyera tė komunikimit si nė tė folur ashtu edhe nė tė shkruar nė gjuhėn Angleze. Njohja e gjuhės Gjermane pėrbėn avantazh;

- Shkathtėsitė punojė nė grup por edhe nė mėnyrė individuale;

- Shkathtėsitė shkėlqyera organizative, aftėsi pėr tė prioritizuar, pėr tė menaxhuar medetyra tė ndryshme nė tė njėjtėn kohė duke mbajtur pėrqendrim maksimal nėdetaje dhe afatet kohore;

- Shkathtėsitė mira ndėr-personale dhe aftėsi pėr tė ndėrtuar dhe mbajtur marrėdhėnie tėmira me bashkėpunėtorė dhe partnerė;

- Shkathtėsipėr tė ndėrmarrė veprime me vetiniciativė pėr tė zgjidhur, pėrmirėsuar apo pėrtė evituar probleme eventuale nė proceset relevante;

- Njohuri tėavancuara nė pėrdorim tė Microsoft Office dhe platformave sociale;Pėrvoja nė pėrdorim tė sistemeve elektronike pėr Menaxhimin e BurimeveNjerėzore paraqet avantazh.


Ofrojmė

- Orar tė plotė, Kontratė tė pėrkohshme(deri nė 12 muaj, zėvendėsim i pushimit tė lehonisė).

- Mundėsia e krijimit tėkontratės afatgjatė brenda Departamentit tė Burimeve Njerėzore ose nėdepartamente tjera tė Kompanisė;

- Punė tė sigurt;

- Pagė tė lartė;

- Klimė pozitive nė punėme theks tė veēantė tek puna dhe bashkėpunimi ekipor;

- Trajnime brenda dhe jashtė vendit;

- Sigurim shėndetėsor.


Shėnim irėndėsishėm:

Kjo pozitė ėshtė zėvendėsim i pushimit tė lehonisė me mundėsi vazhdimi.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Pėrkohshėm
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: KosovĆ«
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 30/08/2023 / Shikuar gjithsejt 388 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104 ,Prishtine 10000 - Kosovƫ
Kontakt tel.: 049 972 025
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.