KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: TECO TECO
 
Titulli: instalues
Kategoria e punės: Telekomunikacion [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Telekomunikacion  ]
Referenca e Punės: instalues
Pėrshkrimi:
Ne kuader te zgjerimit dhe standartizimit te sherbimeve Teco sh.p.k me seli ne Prishtine shpallė konkurs per

3 pozita te lira Teknik instalues

I pėrgjegjshėm dhe i saktė nė punė

I gatshėm pėr punė nėn presion dhe me orar tė zgjatur ndonjėherė.

Shpenzimet e ushqimit dhe pijeve paguhen nga kompaniaDetyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

• Instalimi dhe konfigurimi i pajisjeve te sigurise kamera vezhguese alarm vjedhje alarm zjarri access control, dhe sistemeve te ngjajshme ,

• Te kete njohuri ne rryme elektrike Pėrvoja e ngjashme e punės do jetė pėrparėsi.

• Monitorimi dhe mirėmbajtja e sistemeve dhe rrjeteve kompjuterike

• Mbėshtetje teknike nė tė gjithė kompaninė

• Riparimi dhe zėvendėsimi i paisjeve sipas nevojės Testimi i teknologjisė sė re.

• Kontrat pune afatėgjate.
Shkathtėsitė: Tel: 049 664 668
email: info@teco-ks.com
web www.teco-ks.com
fb https://www.facebook.com/teco.pr/
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: adr: rr. Ndue Perlleshi Breg Diell Prishtinė
Kodi postar: 1000
Data e shpalljes: 26/05/2020 / Shikuar gjithsejt 773 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: TECO
Kontakt emri: Kushtrim Alihajdaraj
Kontakt email: info@teco-ks.com
Adresa: adr: rr. Ndue Perlleshi Breg Diell Prishtinė ,Prishtina 1000 - Kosovė
Kontakt tel.: 049664668
Kontakt udhėzimet:
Tel: 049 664 668
email: info@teco-ks.com
web www.teco-ks.com
fb https://www.facebook.com/teco.pr/
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.