KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Inxhinier i diplomuar i Makinerise
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Njoftim
Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Inxhinier tė diplomuar tė Makinerisė.
Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 4 vite pėrvojė pune si Inxhinier i Makinerisė.
Duhet tė jetė nga qyteti i Prishtines apo rrethinės sė Prishtinės.

Tė gjithė tė interesuarit mund t`i dergojn CV-tė e tyre nė kėtė email adresė: hr@itbmgroup.com.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 4
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Zona Industriale, Semitronix A18
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 22/05/2018 / Shikuar gjithsejt 512 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Kontakt udhėzimet: Tė gjithė tė interesuarit mund t`i dergojn CV-tė e tyre nė kėtė email adresė: hr@itbmgroup.com.
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.