KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: PurePower Filters PurePower Filters
 
Titulli: Inxhinier i Makinerise / Managjer Prodhimi
Kategoria e punės: Industri/Prodhimtari [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Industri/Prodhimtari  ]
Pėrshkrimi:
PurePower sh.p.k ne kuader te zgjerimit te personelit inxhinierik , shpall konkurs per vend te lire pune per inxhinier te makinerise/ managjer prodhimi me kohe te plote .

Kriteret dhe aftesite e nevojshme :
-Te kete perfunduar studimet ose ne perfundim e siper per Inxhinieri mekanike ose te ngjashme ( preferohet dega Prodhim - Menaxhim )
- Mosha mbi 20 vjec
- Te kete njohuri te mirat te gjuhes Angleze te shkruar dhe te folur ( kriter i domosdoshem )
- Te kete njohuri te mira ne perdorim te programin Autocad 3D apo software te tjere si Autodesk Inventor ose Rhinoceros
- Te kete njohuri te mira te pakeses Microsoft Office , sidomos Microsoft Excel
Te kete njohuri per menagjim te prodhimit ) te jete I afte te punoj ne grup dhe nen presion ,

Detyrat e punes:

Mirret me dizajnim te produkteve, si edhe zgjidhjen e problemeve qe mund te paraqiten gjat prodhimit,
Hulumton dhe permirson ne vazhdimsi procesin e prodhimit qe produket tona te jene qdo here e me kualitative dhe me kosto efektive.
Menagjon , organizon punetoret e prodhimit dhe prodhimin ne tersi.
Si dhe pune tjera qe lidhen direkt ose indirekt me produkte dhe prodhim .
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Zona Industriale Babush
Kodi postar: 70000
Data e shpalljes: 23/12/2018 / Shikuar gjithsejt 380 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: PurePower Filters
Kontakt email: info@ppfilters.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.