KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: RAFII shp.k RAFII shp.k
 
Titulli: Inxhinier i Makinerisė
Kategoria e punės: Inxhiniering [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Inxhiniering  ]
Referenca e Punės: 2012-02
Pėrshkrimi:
Kėrkojm njė Inxhinier tė Makinerisė me pėrvoj ne projketim dhe mbikqyrje tė puneve Elektrike
Shkathtėsitė: Projektim dhe Mbikqyrje
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Bregu i Diellit, Zona Perėndimore, Lam -1 Nr.10
Kodi postar: 10060
Data e shpalljes: 16/08/2012 / Shikuar gjithsejt 3444 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: RAFII shp.k
Kontakt emri: Albatros Kastrati
Kontakt tel.: 044301270
Kontakt fax: 038544038
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.