KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Junior Architect
Kategoria e punės: Inxhiniering [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Inxhiniering  ]
Pėrshkrimi:
Looking for Junior Architect with good knowledge and skills. Previous experience in Architect is more preferable

Should be dynamic, hard-worker, and able to work under pressure
Reviews engineering drawing and designs to ensure adherence to established specifications and standards.
Has knowledge of commonly used concepts, practices, and procedures within a particular field.
Have knowledge of preparing specifications and BOQ
Assist in Construction Project Site Visits, Monitoring, Management and Supervision.
Works under immediate supervision.
Ensuring tasks allocated is completed and delivered after a self-check.
Should be well versed with, AutoCAD, MS Project, MS Office and MS Outlook.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 24/02/2019 / Shikuar gjithsejt 1004 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Kontakt email: hr@itbmgroup.com
Adresa: Zona Industriale, Semitronix A18 ,Prishtinė 10000 - Kosovė
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.