KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Te Shoki Te Shoki
 
Titulli: Kamarier
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: Kamarier
Pėrshkrimi:
Kerkohet Kamarier, te interesuarit te lajmrohen ne nr 045 670 430
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Student
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rruga: 2 Korriku, Nr: 19 Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 02/05/2018 / Shikuar gjithsejt 870 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Te Shoki
Kontakt emri: Bedri
Adresa: Rruga: 2 Korriku, Nr: 19 Prishtine ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 0456670430
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.