KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Hotel ARBERI Hotel ARBERI
 
Titulli: kamarierė
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Hotel ‘ARBERI’ nė Lipjan kėrkon tė punėsojė 2 kamarierė me orar tė plotė.
Tė gjithė tė interesuarit tė kontaktojnė pėrmes e-mailit:

arberjashari1237@gmail.com, ose pėrmes numrit tė telefonit:

+377 44/477-776/ Viber-WhatsApp
Shkathtėsitė: - Tė kenė aftėsi tė shkėlqyera komunikimi me klientėt

- Tė jenė te shkathėt, pozitiv, te qetė dhe tė mbeshtesin grupin e punės nė tė gjitha kėrkesat qė paraqiten.

- Njohja e gjuhės angleze ėshtė pėrparėsi
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Lipjan, Kosovė
Adresa: Rr. 'Bajram Gashi'


Data e shpalljes: 22/11/2017 / Shikuar gjithsejt 1197 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Hotel ARBERI
Kontakt emri: Arber Jashari
Kontakt email: arberjashari1237@gmail.com
Adresa: Rr. 'Bajram Gashi' ,Lipjan - Kosovė
Kontakt tel.: +37744477776
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.