KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: A&B Marketing A&B Marketing
 
Titulli: Kerkohen 20 foles te gjuhes gjermane
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Pėrshkrimi:
A&B Marketing hap konkurs pėr 20 Call Agents pėr projektin tonė mė tė ri nė Ferizaj.

Ēka po kerkojmė?

• Kandidatė qė njohin gjuhėn Gjermane nė mėnyrė tė shkelqyer.
• Te kenė aftėsi te mira komunikimi.
• Tė jenė tė motivuar dhe tė gatshėm pėr punė.

Ēka ofrojmė ne?
• Trajnim profesional para fillimit te punes.
• Punė me klientė ekzistues (jo ColdLeads).
• Kushte tė mira pune nė njė ambient cilėsor dhe afatgjatė.
• Pagė fikse prej 600€ plus bonuse atraktive.
• Kontratė tė rregullt dhe pagesė tė kontributeve dhe pensioneve..
• Produkte tė ndryshme profitabile.
• Shpėrblime tė ndryshme.

Ku tė aplikoj ?
Dėrgoni CV nė: jobs@abmarketing.biz
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: 600 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Ferizaj, Kosovė
Adresa: 12 Qershori
Kodi postar: 70010
Beneficionet dhe informatat e tjera: Kontratė tė rregullt dhe pagesė tė kontributeve dhe pensioneve..
Data e shpalljes: 28/11/2018 / Shikuar gjithsejt 820 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: A&B Marketing
Kontakt emri: AB Marketing
Kontakt email: jobs@abmarketing.biz
Adresa: 12 Qershori ,Ferizaj 70010 - Kosovė
Kontakt tel.: 043508806
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.