KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Int_Mark Int_Mark
 
Titulli: Kerkohen punonjes marketing online
Kategoria e punės: Internet Shėrbime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Internet Shėrbime  ]
Pėrshkrimi:
Kerkohen punonjes per marketing online, pra do te punoni vetem nga kompjuteri.

Puna ofrohet nga nje kompani qe merret me marketing online + gjetjen e referave.

Paga eshte e kenaqshme dhe llogaritet nga % e punes qe do te beni.


Per detaje kontaktoni ne adresen e-mail int_mark1996@hotmail.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Student
Paga: 800 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: ...
Data e shpalljes: 28/03/2015 / Shikuar gjithsejt 1549 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Int_Mark
Kontakt email: int_mark1996@hotmail.com
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.