KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Aldo Aldo
 
Titulli: Kerkoj shitese
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Pasticeri & furre buke Aldo kerkon te punesoje shitese ne dyqanin e ndodhur ne Kopeshtin Botanik. Kushtet e punes dhe paga mjaft e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0693762336. Ju mirepresim!
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Shqipėri
Adresa: Rruga Ibrahim Kodra, prane kopeshtit Botanik, Tirane
Kodi postar: 1001
Data e shpalljes: 28/02/2019 / Shikuar gjithsejt 170 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Aldo
Kontakt emri: aldo
Kontakt email: terpollarifjorald@yahoo.com
Adresa: Rruga Ibrahim Kodra, prane kopeshtit Botanik, Tirane ,Tirana 1001 - Shqipėri
Kontakt tel.: 0693762336
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.