KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: Kėshilltar klienti
Kategoria e punės: Kėshillim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Kėshillim  ]
Pėrshkrimi:
Pėr njė kompani qėmerret me prodhimin e kompjuterėve, po kėrkojmė bashkėpunėtorė qė tė na ndihmojnė nė fushėn e kujdesit ndaj klientit duke u pėrgjigjur nė telefonata dhe e-mail-a.
Shkathtėsitė: Njohuri tė gjuhės Gjermane
Shkathtėsi tė mira teknike
Punė ekipore dhe
Motiv pėr punė
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr.104
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Pagė mbi mesatare
Bonuse tė larta
Sigurim shėndetėsor
Orar tė pėrshtatshėm (8:00-17:00 h)
Ambient tė rehatshėm pune

Dėrgoni CV-ėn tuaj nė: hr@evrotarget.com

Ose

Aplikoni pėrmes linkut: https://www.evrotarget.com/jobs/kundenbetreuer/
Mundėsi pė ngritje nė karrierė
Data e shpalljes: 09/09/2019 / Shikuar gjithsejt 39 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt emri: Hamdi Malushaj
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 20 30 48
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.