KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: Kėshilltar pėr klient nė gjuhėn Holandeze
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Nėse njihni gjuhėn Holandeze, ju mund tė bashkoheni me ekipin tonė nė fushėn e kujdesit ndaj klientit.
Shkathtėsitė: • Tė keni njohuri tė mira tė gjuhės Holandeze
• Tė shfaqni empati dhe pozitivitet gjatė punės me klientė
• Tė keni aftėsi tė mira komunikuese
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Rr. Alpet Shqiptare, pn
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: • Kontratė afatėgjatė dhe punė tė sigurtė
• Pagė tė lartė dhe bonuse
• Mundėsi pėr ngritje nė karrierė
• Sigurim shėndetėsor
• Shujtė ditore
• Ekip bashkėpunues
• Trajnime brenda dhe jashtė vendit

Aplikoni duke dėrguar CV nė: hr@evrotarget.com
Ose duke klikuar nė linkun: https://www.kikxxl-evrotarget-jobs.com/?ref=oferta-pune
Data e shpalljes: 31/10/2019 / Shikuar gjithsejt 42 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt emri: Hamdi Malushaj
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 20 30 48
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.