KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Pizza piez Pizza piez
 
Titulli: Konkurs per Pizzamen
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Pizza Piez kėrkon pizzamen me pėrvojė pune pėr angazhim me orar tė plotė

Lokacioni: te Parku i Qytetit

Kontakt: 044 145 048
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Parku i qytetit
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 19/07/2019 / Shikuar gjithsejt 294 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Pizza piez
Kontakt emri: 044 145048
Kontakt tel.: +37744145048
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.