KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Every Day vm sh.p.k Every Day vm sh.p.k
 
Titulli: Konkurs pune
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: Pastrim gjeneral
Pėrshkrimi:
Komapania Every Day Group shpall konkurs pune per 10 vende pune te lira pastrimi te banesave pas ndertimi
Paga 280 euro
Orari 8 deri 5
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 280 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Priahtine Ferizaj
Data e shpalljes: 23/11/2020 / Shikuar gjithsejt 188 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Every Day vm sh.p.k
Kontakt emri: Bedri Matoshi
Kontakt email: everydaygroupshpk@gmail.com
Adresa: Priahtine Ferizaj ,Prshishtine ferizaj - Kosovė
Kontakt tel.: 044161626
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.