KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Ylli Pashtriku Ylli Pashtriku
 
Titulli: Konkurs
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Ylli Pashtriku hap konkurs per 4 agjende shitjes .
Ne teren gjithmon jane ne teren se bashku nga dy femra.
Kandidatet duhet te kene patent shofer kategoria B
Shkathtėsitė: Agjende shitjes
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Nena Tereze p.n Gjakove
Zona industriale-Prishtine(mbrapa Etc-se
Data e shpalljes: 03/04/2019 / Shikuar gjithsejt 113 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Ylli Pashtriku
Kontakt email: ylli_pashtriku@hotmail.com
Adresa: Nena Tereze p.n Gjakove Zona industriale-Prishtine(mbrapa Etc-se ,Gjakove - Kosovė
Kontakt tel.: 044260960
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.