KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Sutherland Sutherland
 
Titulli: Konsulent i Shėrbimeve ndaj Konsumatorit
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Sutherland ėshtė themeluar nė ShBA nė vitin 1986 dhe ėshtė kompani globale qė mirret me proceset e bizneseve. Nė Kosovė ėshtė hapur nė vitin 2017 dhe ka rreth 250 tė punėsuar qė ofrojnė pėrkrahje teknike dhe kujdes ndaj klientėve pėr tregun Gjerman.

Sutherland ėshtė nė kėrkim tė kandidatėve gjermanfolės qė dėshirojnė tė punojnė pėr platformėn lidere nė botė pėr shitje online.


Cilat janė detyrat e juaja?

•        Tė Pėrgjigjeni nė pyetjet, kėrkesat dhe ankesat e konsumatorėve duke iu ofruar zgjidhje korrekte
•        Tė ofroni informata aktuale mbi produktet dhe shėrbimet e Klientit tonė
•        Sjellje dhe komunikim profesional nė komunikim me telefon dhe nė tė shkruar me e-mail.
•        Tė mirėmbani relacione me konsumatorėt dhe prezantoni kompaninė nė mėnyrė profesionale.

Ēka presim ne nga ju?

•        Nivel shumė tė mirė tė gjuhės gjermane (nė tė shkruar dhe tė folur)
•        Aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe bashkėpunuese
•        Fleksibil pėr tė punuar nė orare me ndėrrime
•        Gatishmėri pėr marrje tė vendimeve tė shpejta
•        Aftėsi adaptimi me dinamikėn e punės

Ēka pėrfitoni ju nga ne?

•        Paga konkurruese
•        Benefite shtesė (Sigurim Shėndetėsor, mbulim tė shpenzimeve tė transportit, bonuse)
•        Trajnim intenziv dhe i vazhdueshėm me standarde dhe kualitet global pėr kujdes ndaj konsumatorit
•        Mundėsi zhvillimi profesional

Nėse ju pėrshtaten kriteret e pėrmendura dėrgoni CV e juaj nė gjuhėn angleze ose gjermane.
Linku pėr tė aplikuar: http://sf.joinsutherland.com/tp/rj6_B7Ev7-e_K


Mund tė na kontaktoni nė:
E: Kosovo.careers@sutherlandglobal.com;
Tel.: +383 49 955 470
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Prishtinė, Kosovo
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 30/04/2020 / Shikuar gjithsejt 1918 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Sutherland
Kontakt email: kosovo.careers@sutherlandglobal.com
Adresa: Prishtinė, Kosovo ,Prishtinė - Kosovė
Kontakt tel.: +383 49 955 470
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.