KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Infra Plus Infra Plus
 
Titulli: Koordinator/e i/e njėsisė sė Inxhinieringut
Kategoria e punės: Inxhiniering [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Inxhiniering  ]
Pėrshkrimi:
• Tė kėtė pėrgatitje tė lartė shkollore, Drejtimi Ndėrtimtari (Konstruktiv/Hidroteknik)
• Tė kėtė pėrvojė nė projektimin dhe menaxhimin e punėve ndėrtimore (sė paku 6 vite)
• Njohje e mire e kompjuterit; AutoCad, ArchiCad, Platei, Paketa e Microsoft Office dhe programet tjera relevante nė lėmin e projektimit tė objekteve hidroteknike dhe infrastrukturore
• Tė ketė aftėsi dhe shkathtėsi pėr punė ekipore
• Tė kėtė aftėsi udhėheqėse dhe organizative
• Nė gjendje tė udhėtoj nė terren dhe tė menaxhoj kohėn
• Tė jetė i gatshėm tė punoj nėn presion tė kohės/stresit dhe nė ndonjė rast me orar tė zgjatur
• Njohuri tė gjuhėve tė huaja; Gjuhė Angleze e domosdoshme, Gjuha Serbe pėrparėsi
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 6
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Rr. Gazmend Zajmi Nr. 39C, Bregu i Diellit
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 18/12/2012 / Shikuar gjithsejt 3275 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Infra Plus
Kontakt udhėzimet: - Ju lutem, CV-nė tuaj tė bashkangjitur me njė Letėr Motivuese t’i dėrgoni nė e-mail adresėn infraplus@live.com ose t’i dorėzoni pranė zyrės tonė nė adresėn; Rr. Gazmend Zajmi Nr. 39C, Bregu i Diellit.
- Konkursi do tė jetė i hapur deri me 23.12.2012.
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.