KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Jo Kompani Jo Kompani
 
Titulli: Kujdestar Privat
Kategoria e punės: Shėrbime Shėndetsore [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime Shėndetsore  ]
Referenca e Punės: Sherbim Shendetsore
Pėrshkrimi:
Kerkohet nje kujdestar Privat (Mashkull) per nje burr te moshuar me vendbanim ne Prishtine ne Matiqan , per perkujdesje personale dhe higjienike te tije.

Detyrat kryesore jane si ne vijim :

1.Ndrrimi i pampersit 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbramje ( pra nuk esht e nevojshme qendrimi gjat gjith dites ) vetem 1 or e gjysem ne mengjes dhe 1 or e gjysem ne mbramje
2.Larjen e plakut ne banjo. ( sipas nevojes )
3.Larjen e rrobave. ( sipas nevojes )
4.Pastrimin e shtepis ( sipas nevojes )
Si dhe pergjegjesit te tjerat sipas nevojes .

Per me shum informacione ne lidhje me rrogen dhe pyetje tjera kontaktoni ne numrat mobil
+377 45 958 559 mobil/viber
+383 45 442 449 mobil/viber/whatsap
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Prishtin , Matiqan
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 20/09/2021 / Shikuar gjithsejt 390 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Jo Kompani
Kontakt emri: Liridon Namoni
Kontakt email: namoniliridon0@gmail.com
Adresa: Prishtin , Matiqan ,Prishtinė 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 045 958 559 045 442 449
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.