KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: Kundenbetreuer
Kategoria e punės: Kėshillim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Kėshillim  ]
Pėrshkrimi:
Kundenbetreuer (20 Support-Mitarbeiter) für den größten Computerhersteller (Calls + Mails)

Wir einen großen Computerhersteller suchen wir TOP Motivierte Support-Mitarbeiter für Calls + Mails
Shkathtėsitė: Du bringst mit:

Gute Deutschkenntnisse
Hohe technische Affinität
Teamgeist und hochmotiviert
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė, Student
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtina, Kosovė
Adresa: Rr.Rexhep Mala nr.33
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Wir bieten an:

Überdurchschnittliche Bezahlung
Sehr gute Sozialleistungen (Krankenversicherung, Essensgeld, Trust Übernahme etc.)
Sehr gutes Bonussystem
Sehr gute Arbeitszeiten (Montag – Freitag 08-17)
Sehr gute Arbeitsklima
weitere Entwicklungsmöglichkeiten

Senden Sie einen Lebenslauf, ein Motivationsschreiben, ein Diplom und ein anderes relevantes Zertifikat an: hr@evrotarget.com
Data e shpalljes: 20/07/2019 / Shikuar gjithsejt 122 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt emri: Hamdi Malushaj
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Rexhep Mala nr.33 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 20 30 48
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.