KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: Kundenbetreuung
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Nė kuadėr tė bashkėpunimit me kompaninė prestigjioze home24, duam tė rrisim numrin e bashkėpunėtorėve tė cilit njohin gjuhėn gjermane pėr kėtė projekt
qė tu pėrgjigjen kėrkesave tė klientėve nė mėnyrė cilėsore dhe nė kohė reale.
Shkathtėsitė: Njohja e gjuhės Gjermane
Nivel tė lartė tė empatisė
Komunikim tė rrjedhshėm dhe tė strukturuar
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Rr. Alpet Shqiptare, p.n.
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Kontratė pune afatgjatė
Pagė tė lartė dhe tė saktė
Bonus tė lartė
Shujtė ditore
Sigurim shėndetėsor
Trajnime brenda dhe jshtė vendit

Apliko duke dėrguar CV nė hr@evrotarget.com ose nė linkun: https://www.kikxxl-evrotarget-jobs.com/?ref=oferta-pune
Data e shpalljes: 23/10/2019 / Shikuar gjithsejt 250 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt emri: Hamdi Malushaj
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 20 30 48
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.