KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Manager/Lead Medic
Kategoria e punės: Shėrbime Shėndetsore [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime Shėndetsore  ]
Referenca e Punės: ZR_14_JOB
Pėrshkrimi:
ITBM Healthcare, a medical service provided, is currently accepting applications from individuals and or staffing agencies to provide contracted medical services in support of contract assignments throughout the world.

Location: Kyiv, Ukraine
Type: Regular Full-Time

Based in Kyiv, or nearby, at all times with regular field visits. Will facilitate and ensure that the 5MM Medical Unit, Operations and Security staff have access to and ongoing contact with the Contractor to address and coordinate issues.

Responsible for:
- Overall administration/management of operations
- Staffing and recruiting
- Performance monitoring
- Handling disciplinary issues related to the conduct of the Contractor’s staff

ITBM, is an Equal Opportunity Employer and do not discriminate against any employee or applicant for employment because of race, color, sex, age, national origin, religion, sexual orientation or gender identity.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kyiv, Ukraina
Kodi postar: 03134
Data e shpalljes: 09/05/2019 / Shikuar gjithsejt 211 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.