KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: IMB Kosovė IMB Kosovė
 
Titulli: Marketing / Shitje
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Pėrshkrimi:
Pergjegjesite Kryesore:

- Planifikimi dhe implementimi I strategjisė sė pėrgjithshme tė marketingut nė pėrputhje me strategjinė dhe objektivat e biznesit duke e detajuar nė plane veprimi;
- Tė zhvilloj kėrkime tė tregut dhe tė mbaj tė pėrditėsuara tė dhėnat e tregut;
- Hartimi dhe monitorimi i njė plani vjetor marketing i cili detajon aktivitetet e vitit qė pėrkojnė me objektivat e miratuara tė biznesit;
- Hartimi i buxhetit vjetor tė marketingut, ndjekja dhe realizimi i tij;
- Manaxhimi i kanaleve sociale tė medias sė kompanise;
- Pėrgatit analiza tė tregut, tė konkurrencės, tė cmimeve, tė elementeve publicitare;
- Pėrgatit media - plan pėr tė marketuar sa mė shumė brandin e kompanisė;
- Kėrkimi dhe gjetja e zgjidhjeve efikase e tė gjitha mėnyrave tė mundshme pėr tė bėrė marketing;
- Monitorimi i zbatimit tė aktiviteteve tė marketingut brėnda buxhetit dhe nė cilesinė e kėrkuar;
- Organizimi i promocioneve tė vazhdueshme si strategji e perdorur dhe organizimi aktiviteteve;

- Udhėheq kėrkime nė treg pėr tė identifikuar kėrkesat e tregut actual dhe nė tė ardhmen;
- Percakton detyrat dhe pėrgjegjesitė pėr stafin nė varėsie dhe kontrollon zbatimin e detyrave nė afatin e caktuar;

- Raporton tek drejtuesit e kompanise potencialet pėr produkte dhe shėrbime tė reja, zhvillime specifike, informacione tė mbledhura nė terren, aktivitetet e konkurencės etj;


Kerkesat e profilit:

- Diplomė Universitare nė fushėn e Marketingut ose Administrim Biznesi e deshirueshme ;
- Tė ketė experience pune nė fusha tė ngjashme;
- Tė ketė aftėsi komunikimi dhe bashkepunimi me pjesėn tjetėr tė stafit;
- Tė jetė i/e besueshėm;
- Tė komunikojė nė mėnyrė efektive me departamentet, klientėt apo ēdo pale tjetėr;
- Tė jetė shtysė drejt inovacionit: (nė ide, teknika tė menaxhimit, teknika tė promocionit);
- Tė bashkėpunojė pėr zgjidhjen e problematikave;
- Te njohe shume mire gjuhet e huaja Anglisht, etj;
- Tė mbajė marrėdhenie profesionale qė tė pėrputhen me vlerat dhe orientimin e vetė shoqėrisė;
- Tė njohė shumė mire programet baze Microsoft Office ( Word, Excel, Power Point);

Ju informojme se te dhenat tuaja personale te derguar ne kompanin tone, ruhen konform ligjit.
Shkathtėsitė: Ju Ofrojme :

- Trajnime falas pėr Pėrdorimin dhe Prezentimin e Programeve
- Mbėshtetje maksimale pėr t'ju shpjeguar se si reklamohen keto programe.
- Asistenc tė vazhdueshme teknike

Nėse jeni natyrė e shkathėt dhe komunikuese, mos hezitoni tė na kontaktoni pasi nuk keni asgjė pėr tė humbur, pėrvec pėrfitimeve nė anėn profesionale si edhe ate materiale.

CV tuaj mund ta dėrgoni nė kėte adresė: q.surdulli@imbks.com
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Me kontratė, Student, Pėrkohshėm, Internship, Praktikė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Instituti i Modelimeve ne Biznes - IMB Software Sh.p.k
Objekti: SEMITRONIX TOWER - Kati 6, hyrja B / 619
Adrese: Rr. Lidhja e Pejės p.n, 10000 Prishtinė / Kosovė
Data e shpalljes: 10/02/2018 / Shikuar gjithsejt 325 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: IMB Kosovė
Kontakt emri: Qemajl Surdulli
Kontakt email: q.surdulli@imbks.com
Adresa: Prishtinė ,Prishtinė 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044177110
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.