KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Novatex G.B Company Novatex G.B Company
 
Titulli: Menaxher Shitjesh
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Referenca e Punės: Menaxher Shitjesh
Pėrshkrimi:
Ne kuader te zgjerimit kompania rekruton Menaxher Shitjesh ne showroom.

Kualifikimet / Kėrkesat

•Mosha e preferuar 25-40 vjec.
•Arsimi i larte perben avantazh
•Eksperience pune minimumi 3 vjet ne shitje
•Te dije Anglisht
•Te jete i afte te punoje ne grup.

Aplikoni ne emailin info@novacontract.al
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 3
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Bulevardi Bill Klinton, Nd. 303, Prishtine, Kosove
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 22/03/2018 / Shikuar gjithsejt 374 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Novatex G.B Company
Kontakt email: info@novacontract.al
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.