KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Mėsuese pėr kurse (italisht ; Anglisht)
Kategoria e punės: Edukim/Trajnim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Edukim/Trajnim  ]
Referenca e Punės: kurse (italisht ; Anglisht)
Pėrshkrimi:
Work Italy kėrkon tė punėsojė Mėsuese pėr kurse (italisht ; Anglisht)
Shkathtėsitė: Mėsuese pėr kurse (italisht ; Anglisht)
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Durres, Shqipėri
Adresa: Lagjia 17, Rruga Prokop Sorra, G.17 H.2 2000 DURRES - AL
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 03/03/2022 / Shikuar gjithsejt 148 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.