KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Arber G Arber G
 
Titulli: Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitaris
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Punojmė vendosjen e pllakave pėr banjo, kuzhina, sallone, terasa, koridore, shkallė, gjithashtu ujėsjellės, kanalizim dhe sanitari

Bėjmė renovime nė banesa apo shtėpi, si banjo, kuzhina, murosje tė mureve, apo rrėzimin e tyre, ndėrrim tė dritareve dhe dyerve, dhe shtruarjen e laminatit


Punojmė instalimin e ujit dhe kanalizimit ne banjo dhe kudo, gjithashtu riparim dhe meremetim te instalimit te vjetėr.

Japim llogari dhe pėrgjegjėsi pėr punėn qė kryejm
Kontaktoni +38649505793 (viber)
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė , Kosovė
Adresa: Prishtinė
Data e shpalljes: 25/09/2017 / Shikuar gjithsejt 826 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Arber G
Kontakt emri: Arbėr
Kontakt email: arbergerguri4@gmail.com
Adresa: Fushe kosove ,Prishtinė - Kosovė
Kontakt tel.: 049 505 793
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.