KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Mjeshtėr pėr saldime dhe punė bravari e llamarine
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Njoftim

Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Mjeshtėr pėr saldime dhe punė bravari e llamarine.
Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite pėrvojė pune si Mjeshtėr pėr saldime dhe punė bravari e llamarine.
Personi ne fjalė duhet tė jetė i certifikuar nė profilin e makinerisė nga Qendrat pėr Aftėsim Profesional/axhustator.
Duhet tė jetė nga qyteti i Prishtines apo rrethinės sė Prishtinės.

Tė gjithė tė interesuarit mund t`i dergojn CV-tė e tyre nė kėtė email adresė: hr@itbmgroup.com.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 3
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa:
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 22/05/2018 / Shikuar gjithsejt 535 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Kontakt email: hr@itbmgroup.com
Adresa: Zona Industriale, Semitronix A18 ,Prishtinė 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 0038649223046
Kontakt udhėzimet: Tė gjithė tė interesuarit mund t`i dergojn CV-tė e tyre nė kėtė email adresė: hr@itbmgroup.com.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.